Wielosekcyjne odkrycie roku 2018

Wybierz największe odkrycie 2018 roku spośród sportowców GKS-u Katowice.

Krzysztof Baran

Trafił do GKS-u jako zmiennik i długo czekał na możliwość gry. Swoją szansę otrzymał w spotkaniu Pucharu Polski. Mecz GKS-u z Pogonią Szczecin na długo zapadnie w pamięci kibiców, bo dostarczył wielu emocji. Baran bronił wyśmienicie i został bohaterem serii rzutów karnych. Teraz swój potencjał musi potwierdzić także w spotkaniach ligowych.

Kinga Kozak

Choć dopiero w październiku skończyła 16 lat, ma za sobą występy w finałach mistrzostw Europy do lat 17, a także debiut w Ekstralidze, okraszony historycznym golem naszego zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przychodząc latem do GKS-u jako najmłodsza, z miejsca stała się jedną z najważniejszych postaci drużyny.

Patryk Krężołek

Kontuzja sprawiła, że w poprzednim sezonie długo szukał optymalnej formy i był nawet bliski opuszczenia GieKSy. Ostatecznie pozostał w Katowicach i to był świetny ruch dla wszystkich. Choć nasza drużyna hokejowa naszpikowana jest gwiazdami, to 20-latek odgrywa w niej coraz ważniejszą rolę. Nic dziwnego, że ma już za sobą debiut w reprezentacji Polski.