Hokeista roku 2020

Wybierz najlepszego hokeistę GKS-u Katowice w 2020 r!

Patryk Krężołek

Młody hokeista GKS-u Katowice robi regularne postępy i w przeciągu paru sezonów stał się jedną z najważniejszych postaci składu naszego zespołu. Dla GieKSy rozegrał już 150 spotkań ligowych. Rosnąca forma Patryka Krężołka zaowocowała także kolejnymi powołaniami do reprezentacji Polski. Imponuje skutecznością i efektywną współpracą z kolegami z drużyny.

Grzegorz Pasiut

Profesor Grzegorz Pasiut - jeden z najbardziej doświadczonych graczy PHL oraz lider z prawdziwego zdarzenia. Laureat Złotego Buka z 2020 roku. Jego swoboda z krążkiem przy kiju i finezyjna jazda na łyżwach pozwalają mu z dużą łatwością budować przewagę nad rywalem. Pod względem asyst nie ma sobie równych w całej lidze.

Filip Starzyński

Człowiek od czarnej roboty. Nikt nie walczy na bandach tak, jak Filip Starzyński. Jego obecność na lodzie przekłada się na lepszą grę GKS-u zarówno w ataku, jak i w obronie. Nie odpuszcza nawet na sekundę, a jego zawziętość zaowocowała w tym sezonie dwoma ważnymi bramkami w dogrywkach przeciwko drużynom z Oświęcimia i Tychów. Takie postacie budują charakter drużyny.